Hakkımızda

HakkımızdaÇelebi Et, İstanbul’un en kaliteli ve seçkin restoranlarına, otel zincirlerine et tedarik eden, ‘toptan fiyatına perakende satış’ yaklaşımıyla et tüketimine yeni bir soluk kazandıran, Trakya ve Balıkesir yörelerinden, tamamen doğal yöntemlerle beslenen büyük ve küçükbaş hayvanlardan elde edilen et ve et ürünleriyle sektöre ve tüketicilere hizmet veren köklü bir firmadır.

1990 yılında bir kasap dükkânıyla sektöre giriş yapan Çelebi Et, zaman içerisinde artan iş hacmi ve hedeflere ulaşmada ortaya konan azim neticesinde kasap ve şarküteri olarak hizmet veren başka mağazalar açarken, Kartal ilçesinde yoğunlaşan bu satış noktalarının haricinde İstanbul başta olmak üzere pek çok kentteki büyük restoran ve oteller zincirine de et tedarik etmeye başladı. Önümüzdeki yıllarda şubelerinin sayısını artırmayı amaçlıyor.

Trakya ve Balıkesir yörelerindeki tamamen doğal yöntemlerle beslenen hayvanlardan elde edilen et ve et ürünleriyle sektöre ve tüketicilere hizmet veren Çelebi Et, bugünkü yerini, gıda sektöründe en önemli unsurların başında gelen hijyene verdiği titizlik derecesindeki öneme ve müşteri memnuniyetine borçludur.

Kartal’daki genel satış merkezinde hizmetlerine devam eden Çelebi Et’in, yine Kartal Soğanlık’ta kasap-şarküteri formunda başka bir şubesi daha bulunmaktadır. Zincir olarak planlanan Çelebi Et şubeleri, müşteri memnuniyetini ön plana alarak lezzet sanatını en iyi ve sağlıklı etler üzerinde icra etmeyi kendine ödev edinmiştir.

Çeyrek asırlık deneyim ve birikimiyle Türkiye’nin birçok ünlü kuruluşunun et tedariğini üstlenen Çelebi Et, bugünkü yerini, gıda sektöründe en önemli unsurların başında gelen hijyene verdiği titizlik derecesindeki öneme ve en etkili reklam olan müşteri memnuniyetine borçludur.