Hakkımızda

Çelebi Et & Barbekü

Hakkımızda

EN YENİ ALIŞKANLIĞINIZ...


celebi-et-restoran-hakkimizda-personel (1)

Çelebi Et, İstanbul’un en kaliteli ve seçkin restoranlarına, otel zincirlerine et tedarik eden, ‘toptan fiyatına perakende satış’ yaklaşımıyla et tüketimine yeni bir soluk kazandıran, Trakya ve Balıkesir yörelerinden, tamamen doğal yöntemlerle beslenen büyük ve küçükbaş hayvanlardan elde edilen et ve et ürünleriyle sektöre ve tüketicilere hizmet veren köklü bir firmadır.

1990 yılında bir kasap dükkânıyla sektöre giriş yapan Çelebi Et, zaman içerisinde artan iş hacmi ve hedeflere ulaşmada ortaya konan azim neticesinde kasap ve şarküteri olarak hizmet veren başka mağazalar açarken, Kartal ilçesinde yoğunlaşan bu satış noktalarının haricinde İstanbul başta olmak üzere pek çok kentteki büyük restoran ve oteller zincirine de et tedarik etmeye başladı. Son olarak Pendik Üst Kaynarca’da kasap-şarküteri-restoran çoklu konseptiyle hizmete açtığı ‘Çelebi Et & Barbekü’ ile çıtayı yükselten Çelebi Et, önümüzdeki yıllarda restoranların sayısını artırmayı amaçlıyor.

Trakya ve Balıkesir yörelerindeki tamamen doğal yöntemlerle beslenen hayvanlardan elde edilen et ve et ürünleriyle sektöre ve tüketicilere hizmet veren Çelebi Et, bugünkü yerini, gıda sektöründe en önemli unsurların başında gelen hijyene verdiği titizlik derecesindeki öneme ve müşteri memnuniyetine borçludur.

Kartal’daki genel satış merkezinde hizmetlerine devam eden Çelebi Et’in, yine Kartal Soğanlık’ta kasap-şarküteri formunda başka bir şubesi daha bulunmaktadır. Zincir olarak planlanan Çelebi Et & Barbekü Restoranları’nın ilki 13 Haziran 2015 günü resmen faaliyetlerine başlamış ve o günden beri de müşteri memnuniyetini ön plana alarak lezzet sanatını en iyi ve sağlıklı etler üzerinde icra etmeyi kendine ödev edinmiştir.

Çeyrek asırlık deneyim ve birikimiyle Türkiye’nin birçok ünlü kuruluşunun et tedariğini üstlenen Çelebi Et, bugünkü yerini, gıda sektöründe en önemli unsurların başında gelen hijyene verdiği titizlik derecesindeki öneme ve en etkili reklam olan müşteri memnuniyetine borçludur.

Ürünlerini kendi perakende noktalarında da satışa sunan Çelebi Et, 2015 yılının ortalarında açtığı Çelebi Et&Barbekü isimli restoranıyla ‘toptan fiyatına et’ sloganının etki alanını geliştirerek nihai tüketiciye de iyi, sağlıklı, leziz ve hesaplı et sunumu yapmaya başladı. Şarküteri, kasap ve restoran konseptlerinin bir arada sunulduğu Çelebi Et&Barbekü’de, sağlıklı ve usulüne uygun hazırlanan birbirinden leziz et menülerini tadabilir, eviniz için kasap reyonundan siparişinizi verebilir, yemeğinize ekstra lezzet katan en özel sosları kendi mutfağınızda da denemek için şarküteri bölümüne kısa bir ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.